PROFI- Štartovací balík do domácnosti

25,00 bez DPH

 

Čisti doma ako profík!
Štartovací balík do Vašej domácnosti.

Obsah balenia:

1x PROFI- FAST
1x PROFI- DUST
1x PROFI- SANIT
1x PROFI-SANIT LIMESCALE

1x PAD čistiaca hubka

PROFI- FAST

Vysoko účinný odmasťovač vhodný najmä na silne znečistené povrchy. Jednoducho vyčistíte pracovné stoly, stoličky, náradie, príborníky, chladničky a pomôcky v kuchyni.

PROFI- DUST

Čistiaci prostriedok je určený na každodenné rýchle čistenie všetkých povrchov a skla, odolných voči vode. Kombinácia dvoch účinných látok zabezpečuje rýchle a hlboké odstránenie silne znečistených povrchov. Vďaka rýchlemu odparovaniu a neprítomnosti zvyškov sa PROFI-DUST ľahko a bezpečne používa a nezanecháva šmuhy. Nie je potrebné povrchy opláchnuť a priestory zostanú svieže po dlhú dobu. Možno bezpečne použiť aj na LCD panely a obrazovky.

PROFI- SANIT

Profesionálny odvápňovací prostriedok na rýchle každodenné čistenie vlhkého prostredia, ako sú toalety a kuchyne. PROFI-SANIT je založený na kyselinách rastlinného pôvodu a zabraňuje tvorbe vodného kameňa. PROFI-SANIT čistí, rozjasňuje povrch, nekoroduje chróm, odstraňuje vodné peny a zanecháva príjemnú, sviežu a dlhotrvajúcu vôňu. Nie je potrebné opláchnuť a nezanecháva šmuhy ani na saténových povrchoch z

PROFI- SANIT LIMESCALE

Aktívny penový čistiaci prostriedok na periodické a ťažké čistenie batérií, obkladov, sprchových kútov, vaní, podláh a stien. PROFI-SANIT LIMESCALE dôkladne odstraňuje vápno, vodný kameň, hrdzu, mydlovú penu a mastnotu. Pri striekaní vytvára hustú, dlhotrvajúcu penu, ktorá sa drží na zvislých povrchoch bez kĺzania, čím sa zvyšuje čas kontaktu a účinnosť. PROFI-SANIT LIMESCALE dezodoruje a zanecháva príjemnú vôňu, povrchy sú po použití lesklé a svetlé.