Palmová gastro tácka veľká

0,95 bez DPH

Krásne spestrenie domácnosti, opekačiek, grilovačiek, reštaurácií. Palmový tanier ozvláštni pôžitok z jedla. Zaujme svojou štruktúrou, farbami, pevnosťou.

Na grilovačkách budú tieto taniere za hviezdu. Podávaš exotické jedlo v reštaurácii? Tieto taniere to posunú na nový level.

Tanier bol vyrobený z opadaných palmových listov Palmy arekovej (Areca Catechu) z ekologicky udržateľného poľnohospodársva. Ručne zbierané listy sa čistia v čistej vode. Následne sa lisujú pod teplom a tlakom do požadovaného tvaru. Už len smelo naaranžovať jedlo pre blízkych a hostina môže začať.

Znečistené tanieriky pokojne rozlám do kompostu, pri ideálnych podmienkach sa prirodzene rozložia do 2 mesiacov.

Palmové taniere sú vďaka zapekaniu do formy prirodzene hygienické a nezávadné. Testované a certifikované boli v laboratóriu VTT Technical Research Center vo Fínsku. Spĺňajú všetky požiadavky podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady o materiáloch a predmetoch určených na styk s potravinami.

Bez chemikálií, impregnácií, lepidiel a iných toxických látok, ktoré by mohli ublížiť živému organizmu.

1 na sklade

Katalógové číslo: DTW05450 Kategórie:

Ďalšie informácie

material

list palmy arekovej (areca catecha)

rozmer

32,5×27 cm

Vlastnosti

Tvrdosťou sú podobné drevu. Veľmi dobre izolujú teplo z horúcich pokrmov a polievok do 100°C. Dajú sa použiť na ohrev v rúre do 200°C, poprípade v mikrovlnke do 2 minút. Neboja sa ani chladu a mrazu. 100% prírodné a rozložiteľné. Kompostujte a do 2 mesiacov sa prirodzene rozložia (DIN EN 13432). Palmové taniere sú vďaka zapekaniu do formy prirodzene hygienické a nezávadné. Testované a certifikované boli v laboratóriu VTT Technical Research Center vo Fínsku. Spĺňajú všetky požiadavky podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady o materiáloch a predmetoch určených na styk s potravinami. Bez chemikálií, impregnácií, lepidiel a iných toxických látok, ktoré by mohli ublížiť živému organizmu.